Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Bir markanın sunduğu ürün ve/veya hizmetler hedef kitleye doğru ve eksiksiz olarak ulaştırılmalıdır.Günümüzde görsel içeriğin etkisi son derece yüksektir. İyi bir senaryo ve kaliteli görsel çekimler ile tanıtım filmi, video klip ve reklam filmi markanıza pazar gücünü artıracak değeri kazandırabilirsiniz. Thnx Media sektörde en büyük markaların görsel ihtiyaçları için projeler üretmiştir.

VİDEO PRODÜKSİYON

Sosyal medya kanallarındaki tüm yenilikler ve güncellemeler için, markanızın prestijine yönelik strateji ve markanıza değer katmak için THNX medya profesyonelliğine güvenebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

Web sitenizin ve sosyal medya trafiğinizin artmasını sağlayacak dijital reklamlar ile satışlarınızın, rezervasyonlarınızın ve/veya e-posta listelerinizin veri hacmi genişler. Etkisi yüksek harekete geçirici mesaj reklamları sayesinde, kullanıcı trafiğiniz artar. Thnx Medya diğer ajansların sahip olamadığı bir Dijital Pazarlama gücüne sahiptir.

DİJİTAL PAZARLAMA

Performans Ajansı THNX Media’nın medya planlama çözümleri için bizim ile iletişime geçin.

MEDYA PLANLAMA VE SATIN ALMA

Arama Motoru Optimizasyonu ile web sitenizi üst sıralara taşıyoruz Google’da görünür olmak için Profesyonel SEO danışmanlığı almanın kaçınılmaz olduğunu söylüyoruz.

GOOGLE SEO

Web sitelerinden, sosyal medya grafiklerine, Katalog’tan reklam bannerlarına kadar her platform için kusursuz tasarımlarınızı kreatif ekibimizle, markanızın hikayesini etkileyici ve unutulmaz kılıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Kreatif Dijital Stüdyo

Kreatif Dijital Ajansı